Weather forecast - Dom na Menini planini
Weather forecast Dom na Menini planini:
Updated: 14. 05. 2026 02:07
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,3 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,13 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,13 |
| 73% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 43% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 14% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,06 |
| 81% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,06 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,1 |
| 66% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 95% |
|
Weather forecast for the location Dom na Menini planini. Dom na Menini planini is a mountain hut in the Kamnik Savinja Alps mountain range (
Slovenia) at an altitude of 1453 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Blagovica,
Domžalski dom na Mali planini,
Golte,
Kompolje,
Limbarska gora,
Limovce,
Lukovica,
Mali Hrib,
Motnik,
Prelaz Črnivec,
Radegunda,
Špitalič,
Trojane,
Trojane,
Velika planina (Gradišče),
Velika planina (Zeleni rob),
Vransko
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website