Weather forecast - Dom na Slivni
Weather forecast Dom na Slivni:
Updated: 11. 05. 2026 07:02
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,29 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 4,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 39% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,21 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 77% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,7 |
| 76% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 1,3 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,8 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 1,8 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 2,31 |
| 100% |
|
Weather forecast for the location Dom na Slivni. Dom na Slivni is a mountain hut in the Posavsko hribovje and Dolenjska mountain range (
Slovenia) at an altitude of 826 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Blagovica,
Kompolje,
Kresnice,
Krtina,
Limbarska gora,
Limovce,
Lukovica,
Mali Hrib,
Motnik,
Planinski dom Ušte - Žerenk,
Špitalič,
Trojane,
Trojane,
Veliko Trebeljevo,
Želodnik
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website