Weather forecast - Dom na Slivnici
Weather forecast Dom na Slivnici:
Updated: 11. 05. 2026 07:02
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,29 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,08 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,08 |
| Cloud cover: | 78% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 1 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 1,86 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,86 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,58 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 2,56 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 2,56 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 3,88 |
| 100% |
|
Weather forecast for the location Dom na Slivnici. Dom na Slivnici is a mountain hut in the Goriško, Notranjsko and Snežniško hribovje mountain range (
Slovenia) at an altitude of 1078 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website