Weather forecast - Holy Mother of God on Čreta
Weather forecast Holy Mother of God on Čreta:
Updated: 13. 05. 2026 02:18
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,71 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,71 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,1 |
| 87% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
Weather forecast for the location Holy Mother of God on Čreta. Holy Mother of God on Čreta is a church in the Kamnik Savinja Alps mountain range (
Slovenia) at an altitude of 944 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Golte,
Limovce,
Motnik,
Radegunda,
Šentrupert,
Špitalič,
Trojane,
Trojane,
Velenje,
Velenje (Plaža Velenje),
Vransko
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website