Weather forecast - Koča na Pesniku
Weather forecast Koča na Pesniku:
Updated: 14. 05. 2026 21:51
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 24% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,5 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,1 |
| 69% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,09 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,09 |
| 96% |
|
Weather forecast for the location Koča na Pesniku. Koča na Pesniku is a mountain hut in the Pohorje, Dravinjske gorice and Haloze mountain range (
Slovenia) at an altitude of 1101 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Koča pod Kremžarjevim vrhom,
Kope,
Lovrenc na Pohorju,
Lukanja (Vodna vas),
Lukov dom,
Mislinja,
Mislinja,
Radeljski prelaz,
Radlje ob Dravi,
Ribnica na Pohorju,
Ribniško Pohorje,
Rogla,
Rogla (apartments Dandi – Jurgovo),
Rogla (Hotel Natura),
Rogla (Mašin Žaga),
Rogla (Ostruščica),
Slovenj Gradec,
Šmartno pri Slovenj Gradcu
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website