Weather forecast - Kozji vrh (at Košenjak)
Weather forecast Kozji vrh (at Košenjak):
Updated: 11. 05. 2026 07:03
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 3,49 |
| 97% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 3,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 2,96 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,03 |
| Cloud cover: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,16 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,93 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,93 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,23 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,16 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,25 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,83 |
| 99% |
|
Weather forecast for the location Kozji vrh (at Košenjak). Kozji vrh (at Košenjak) is a mountain in the Strojna, Košenjak, Kozjak and Slovenske gorice mountain range (
Slovenia) at an altitude of 1383 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website