Weather forecast - Planina Vršana
Weather forecast Planina Vršana:
Updated: 11. 05. 2026 21:24
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 46% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,3 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,88 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,39 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
Weather forecast for the location Planina Vršana. Planina Vršana is a mountain pasture in the Škofjeloško, Cerkljansko hribovje and Jelovica mountain range (
Slovenia) at an altitude of 900 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Bled,
Bohinjska Bistrica,
Brezje,
Brunarica Dražgoše,
Celovška koča / Klagenfurter Hütte,
Dom na Zelenici,
Dražgoše,
Jesenice,
Kobla,
Koča na Dobrči,
Kravja Črna gora,
Lake Bled,
Lesce,
Moste,
Obrne (HE Soteska),
Podnart,
Podtabor,
Podvin,
Pokljuka,
Prešernova koča na Stolu,
Ratitovec,
Rudno,
Smučišče Kozji hrbet,
Soriška planina,
Zelenica,
Zgornja Sorica,
Zgornji Goreljek (Pokljuka)
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website