Weather forecast - Špičasti vrh (pri Žbevnici)
Weather forecast Špičasti vrh (pri Žbevnici):
Updated: 11. 05. 2026 02:41
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,29 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,34 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,98 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 1,1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 2,58 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 2,58 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 1 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,12 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,17 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,84 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,84 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,98 |
| 100% |
|
Weather forecast for the location Špičasti vrh (pri Žbevnici). Špičasti vrh (pri Žbevnici) is a mountain in the Gorski Kotar and Istria mountain range (
Croatia) at an altitude of 957 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Buzet,
Gradišče pri Materiji,
Grmada (Slavnik),
Hum (v Istri),
Katinara,
Lanišće,
Male Loče,
Roč,
Slavnik,
Stepani,
Sveti Martin,
Veli Mlun,
Viaduct Črni Kal
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website