Weather forecast - Srednji vrh at Kozlek
Weather forecast Srednji vrh at Kozlek:
Updated: 11. 05. 2026 07:02
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,29 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,53 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,16 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,13 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,66 |
| Cloud cover: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 2,43 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 3,06 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 3,06 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 4,26 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 4,26 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 5,22 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 5,14 |
| 99% |
|
Weather forecast for the location Srednji vrh at Kozlek. Srednji vrh at Kozlek is a mountain in the Goriško, Notranjsko and Snežniško hribovje mountain range (
Slovenia) at an altitude of 923 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website