Weather forecast - Stari tabor
Weather forecast Stari tabor:
Updated: 2. 05. 2026 12:44
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 14 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 16 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 13 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,53 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 1,46 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 2,39 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 2,39 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,79 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,89 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,79 |
| 95% |
|
Weather forecast for the location Stari tabor. Stari tabor is a mountain in the Goriško, Notranjsko and Snežniško hribovje mountain range (
Slovenia) at an altitude of 603 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Barnica,
Basovizza,
Beka,
Čebulovica,
Divača,
Divača airport,
Katinara,
Kokoš,
Kozina,
Krvavi Potok,
Lokev,
Nanos (Pleša),
Podnanos,
Razdrto,
Rebrnice,
Senožeška brda,
Sežana,
Trieste,
Trieste San Giusto,
Unity of Italy Square - Trieste,
Vejna / Monte Grisa,
Viaduct Črni Kal,
Zidovnik (Sedovnik)
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website