Weather forecast - Sveti Ivan (Baška)
Weather forecast Sveti Ivan (Baška):
Updated: 13. 05. 2026 02:17
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 15 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 18 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 17 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,49 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 18 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,5 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,43 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,43 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 12 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,35 |
| Cloud cover: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,4 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,4 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,13 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,13 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,01 |
| 59% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,51 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,63 |
| 100% |
|
Weather forecast for the location Sveti Ivan (Baška). Sveti Ivan (Baška) is a mountain in the Adria islands mountain range (
Croatia) at an altitude of 134 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website