Weather forecast - Velika Črnelska špica
Weather forecast Velika Črnelska špica:
Updated: 13. 04. 2026 06:34
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,09 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 4,1 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 2,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,15 |
| Cloud cover: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,19 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 46% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,79 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,99 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,99 |
| 87% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,19 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,19 |
| 75% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 57% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,09 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,39 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,39 |
| 89% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,09 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 55% |
|
Weather forecast for the location Velika Črnelska špica. Velika Črnelska špica is a mountain in the Julian Alps mountain range (
Italy,
Slovenia) at an altitude of 2332 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Bovec,
Bovec airport,
Breginj,
Čezsoča,
Javoršček,
Jôf di Montasio,
Letališče Bovec,
Log pod Mangartom,
Mangart,
Mangartska planina,
Monte Lussari,
Nevejski preval - Na Žlebeh / Sella Nevea,
Polovnik,
Predel,
Rifugio Gilberti,
Rogelj,
Rombon,
Sella Nevea,
Stol (Kobariški),
Svinjak,
Učja,
Veliki Babanski skedenj
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website