Weather forecast - Zavetišče na Biba planini
Weather forecast Zavetišče na Biba planini:
Updated: 16. 05. 2026 21:24
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,06 |
| Cloud cover: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,03 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 59% |
|
Weather forecast for the location Zavetišče na Biba planini. Zavetišče na Biba planini is a mountain hut in the Kamnik Savinja Alps mountain range (
Slovenia) at an altitude of 1300 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Blagovica,
Domžalski dom na Mali planini,
Golte,
Kompolje,
Limbarska gora,
Limovce,
Lukovica,
Mali Hrib,
Motnik,
Planinski dom Ušte - Žerenk,
Prelaz Črnivec,
Radegunda,
Špitalič,
Trojane,
Trojane,
Vransko
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website