Weather forecast - Hermanova utrdba
Weather forecast Hermanova utrdba:
Updated: 15. 05. 2026 21:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,6 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,09 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 12 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 53% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 9% |
|
Weather forecast for the location Hermanova utrdba. Hermanova utrdba is a mountain in the Julian Alps mountain range (
Slovenia) at an altitude of 650 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website